Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neměli jste ještě to potěšení seznámit se s touto hrou? Pro vás je určen tento článek!

RuneScape je MMORPG hra, tzn. online RPG, které se hraje ve větších počtech pařanů. U této hry to však není pouze větší množství pařanů, ale opravdu velmi obrovské množství. Ano je to tak, denně k této MMORPG usedají statisíce hráčů po celém světě.

A o co že v této hře jde? Jak již bylo řečeno, jde o hru s prvky RPG, takže bude svou postavičku moct vycvičovat v různých odvětvích (tzn. skillů), například v boji, výrobě nástrojů a brnění, kácení stromů, farmářství, rybářství, vaření atd... Většina těchto prací vám bude sypat zlaťáky, například u výroby nástrojů: narubáte suroviny>vytavíte je na materiál>z materiálu něco vyrobíte (např. meče, brnění apod.) a to co vyrobíte prodáte buď jinému hráči, nebo v obchodě.

Hra se dělí na free a member. Free je zcela zdarma, ovšem máte omezené některé funkce hry, jako například nemůžete vyrábět některé cennější druhy nástrojů, lovit dražší ryby, nebo kácet drahé stromy. Také máte značně omezené některé části (opravdu rozlehlé) mapy, takže do různých lokalit se vůbec nedostanete. Ovšem pokud si zaplatíte (současná cena je myslím 5$) member, otvírá se před vámi obrovská škála možností. Oproti free si navíc rychle vyděláte zlaťáky. "Membeři" mají také speciální servery (worldy), na kterých mohou hrát pouze oni.

Pokud vás již omrzí pořád zlepšovat svou postavu, nebo vydělávat zlaťáky, jsou zde pro vás tzn. questy, neboli minihry. Zadá vám je nějaká počítačem řízená postava, když s ní promluvíte. Většinou budete mít za úkol něco donést, sehnat, vyrobit atd... Všechny questy mají v sobě velké prvky adventury, takže to nebude jen o neustálém pobíhání, ale také třeba o rozhovorech s různými lidmi, z kterých se dozvíte další instrukce.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fuck

(fuck, 23. 6. 2009 16:24)

kkt každy umi kopirovat udelej si vlastni popis runescape a ne kopirovat z haianh ty pičo

kkt

(jebo, 23. 6. 2009 16:23)

prijebana stranka na piču

@@@@@@@@@@@@@@@@@@

(@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@, 7. 1. 2009 21:19)

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

kkt

(koko, 7. 1. 2009 21:17)

kokotkokotkokot lolololololol nernerdnernernNERD SAD KIDKIKDIKDIKDIKDIKIKD SAD KID

lol

(Buritos5, 15. 12. 2008 17:45)

hh zas naky idiotsky nerd